Het slimme energieopslagsysteem

+31 (0)85 00 20 135 – En wat hier verder moet

voor bedrijven     voor woningen      over ons     faq & contact
Bij Friday Energy geloven wij in een wereld waarin iedereen toegang heeft tot schone en betaalbare energie. Wij leveren slimme batterij oplossingen en bijbehorende software waarmee het aanbod van duurzaam opgewekte energie afgestemd wordt op het verbruik. Daarnaast zorgen wij dat het electriciteitsnetwerk niet overbelast wordt zodat de energietransitie verder kan worden versneld.
Daarvoor zijn we regelmatig op zoek naar mensen die ons snelgroeiende team komen versterken. Ons team is een combinatie van jonge mensen die tijdens hun studie bij ons beginnen, oud-studenten die zijn gebleven en oudere jongeren met bergen ervaring. Het maakt ons minder uit waar je vandaan komt, dan wat je kunt en waar jij wilt dat het naartoe gaat met onze planeet.
Onze actuele vacatures
Projectmanager

Als projectmanager bij Friday Energy ben je verantwoordelijk voor het begeleiden en coördineren van de technische aspecten van onze projecten. Van het offertetraject tot en met de implementatie. Je hebt de leiding over meerdere projecten, van kleinzakelijke aansluitingen met bijvoorbeeld congestieproblemen tot aan de grote systemen van meerdere containers. Jouw werk speelt een belangrijke rol spelen bij de energietransitie.

Stagiair Online marketing!

Studeer je …

n coördineren van de technische aspecten van onze projecten. Van het offertetraject tot en met de implementatie. Je hebt de leiding over meerdere projecten, van kleinzakelijke aansluitingen met bijvoorbeeld congestieproblemen tot aan de grote systemen van meerdere containers. Jouw werk speelt een belangrijke rol spelen bij de energietransitie.

Projectmanager

Als projectmanager bij Friday Energy ben je verantwoordelijk voor het begeleiden en coördineren van de technische aspecten van onze projecten. Van het offertetraject tot en met de implementatie. Je hebt de leiding over meerdere projecten, van kleinzakelijke aansluitingen met bijvoorbeeld congestieproblemen tot aan de grote systemen van meerdere containers. Jouw werk speelt een belangrijke rol spelen bij de energietransitie.

Projectmanager

Als projectmanager bij Friday Energy ben je verantwoordelijk voor het begeleiden en coördineren van de technische aspecten van onze projecten. Van het offertetraject tot en met de implementatie. Je hebt de leiding over meerdere projecten, van kleinzakelijke aansluitingen met bijvoorbeeld congestieproblemen tot aan de grote systemen van meerdere containers. Jouw werk speelt een belangrijke rol spelen bij de energietransitie.

Energieopslag
Onze batterijen
Slimme software
Netcongestie
Installateurs
Veelgestelde vragen
Kennisbank

Voor bedrijven
Agrarisch
Industrie
MKB/ZZP
Kantoren
Bedrijventerrein
Woningbouwver.

Voor woningen
Woonhuis
Appartement
VvE
Doe het zelf
Prijzen

Over ons
Contact
Onze missie
Ons team
Partners
Nieuws
Vacatures